RedBull400 vol.2 – 2016 (přemotivováno)

Na tenhle ročník jsme přijeli extra namotivovaní.

Posledně jsme skončili 6tí a to jsme nijak extra netrénovali. Tomáš byl v začátcích, já se Zdeňkem jsme na tom už asi byli dobře a Venca byl nabitej dycky 🙂

Letos jsme si řekli, že trénujem, dřeme, že to zkusíme uhrát na bednu. Ceny pro vítěze jsou bombastický, tak proč ne, žejo. Startovné je vlastně úplně v pohodě, jedno z nejlevnějších, na co člověk narazí, i když se tedy běží jen 100m, ale servis kolem to bohatě vynahradí (strava, pitivo, afterpárty).

Sestava zůstala beze změny. Tomáš, Zdeněk, Já a Venca.

Naše slečny jsme přesvědčili, a řekl bych i sebe, že tam skutečně jedeme  závodit, že to skutečně bereme vážně a že se opravdu nemusí bát. Prostě pohoda, cesta, závod, odpočinek, trocha paření, cesta a vítání doma.

Vyjeli jsme v pátek. Náš vrchní kafař Zdeněk si vynutil zastávku hned na první benzině za Plzní. Přiběhl z ní s náručí lahváčů… Príma start. Další zastávka na sebe nenechala čekat. Řídil Venca, takže tvrdé jádro mohlo v klidu lejt. V batůžku jsem měl přibalené plechovky Jacka Danielse s Colou. Už u Prahy jsme na ně vletěli.

Po cestě z Prahy jsme v koloně narazili na kluky, co jeli na nějakej turnaj ve volejbale. Měníme s nima pivo za víno a pokračujem dál. V Harrachově už jsem vypadl z auta a úplně zapomněl, že je zítra nějaký závod. Objevili jsme bar, kde byla WarmUp párty. Tam nás to bavilo do rána. Ráno jsem ani nevstal na snídani. Kluci na tom byli o chlup líp…, ale to neřešilo nic.

Naše holky zase pro jednou vyhrály a my boj s morálkou prohráli. Ambice byly ty tam. V očekávání všeho sportovního jsme na tomto ročníku ani nefotili, žádné kamery, prostě nic, absolutní soustředění do otevření prvního piva 20min po odjezdu.

Na závod se mi do poslední chvíle nechtělo, ale přeci jenom jsme se tam dokodrcali. Protrpět ho, bylo to nejhorší, co jsem ten rok zažil. Výkon tragickej. Žaludek na vodě. Hic jako blázen. Nohy rozklepaný. Zkrátka paráda.

Po výsledcích jsme se ani nepídili. Jediné, co nás v ten moment zajímalo, byla Afterpárty. Ta se nám povedla na výbornou.

S touto zkušeností jsme se shodli na tom, že Harrachov bude naše VEGAS. Jednou za rok se tam uklidíme a propijeme od pátku do neděle, s malým závodem mezi. 🙂 Tímto se loučíme s ambicemi.

Home video z našeho prvního ročníku zde: http://youtu.be/J23wb1zQJks

Ideální počasí hic/mokro
Hollywood