Co děláme, když nesportujeme

Zdenek:

Prej: „Napiš, co děláš, když neběháš…“ No, co bych dělal? Jezdím na kole, kolo bylo číslo jedna, když jsem začal před 7lety se sportem a i proto mám na noze vytetované krvavé ozubené kolo. No a ani o kole nemám psát 🙂  A koho jako bude zajímat, že když má moje žena volný víkend, tak jezdíme po hradech, rozhlednách, starých mostech či mlýnech s našema třema čivavama?

Ještě míň lidí bude pokračovat ve čtení, kdyz napíšu, že mám rád chladné a střelné zbraně. Ale víc lidí bych mohl udržet ve čtení, kdyz napíšu o tom, jak si rád vychutnám kvalitní víno a kávu. Kávě vlastně věnuji denně minimálně 30min na přípravu 😀 takže tu bych zmínit měl, i když žádný barista nejsem a vše objevuji den za dnem a šálek za šálkem.

Vlasta psal o lásce k fastfoodu, tu já nemám, protože vím, co za příšernost to je a to vím, protože se zajímám o zdravou výživu (přiměřeně) z čehož vzešla má několikaletá konzumace alternativního stravování (Mana).
Tak a teď už to nikdo nečte a hledá tlačítko na odhlášení z našeho fb účtu

😀 🙂 😀

Vlasta:

Kromě sportu toho není moc, na co zbývá čas, nebo energie.

Na prvním místě bych chtěl napsat psy, ale u mě je to gauč, když nesportuju, tak koukám na televizi. Mám rád různé seriály, filmy… Namátkou Návrat do budoucnosti a ze seriálů třeba Breking, jsem schopný slupnout tolik dílů, kolik se do mě vejde a cpát se u toho brambůrkama k prasknutí.

Se sportem mám úzce spojenou ještě organizaci závodů. Pořádám se skupinkou kamarádů Canicrossové závody na Plzeňsku pod značkou VTahu. Je to takový moje dítě, stojí mě to fůru nervů a další spoustu času. Ale výsledky většinou stojí za to 🙂 neomalenost některých jedinců se snažím hodit za hlavu, ikdyž bych nejradši… No nic 🙂 (https://www.youtube.com/watch?v=-5LippQ7nhE)

Jídlo, určitě musím zmínit jídlo, není nic lepšího než si nacpat pupek, rád zkouším a objevuju, nejsem ale žádný fajnšmerk. Od doby, co jsem byl na policejní škole v Hrdlořezích, sežeru fakt všechno. Ale ani to mi nezastaví před zážitkem třeba v Café Imperial, nebo burgrem ze Slávie, nebo indický z Everestu v Plzni. To mi připomíná pozávodní a někdy i předzávodní tradici. Považuji se totiž za prase a po závodě si nedovedu představit, že se cestou domů nezastavím v Mekáči 😀 já mám prostě pro ty Fastfoody slabost, takže Mekáč, KFC, Bageterie, „Číňani“ tohle všechno můžu, hnus co? 😀

Dort k narozkám 😀

Dál trénuju převážně začátečníky pro běhejsepsem.cz, kde si v podstatě vychovávám konkurenci 😀 ale baví mě potkávat nové blázny, kterým už je cvičák zkrátka malej, a potřebujou vyrazit někam dál do lesa 🙂

Přítelkyni musím zmiňovat? 😀 to je jasný, jako Zoui… 🙂

LEGO, miluju lego, jsem schopnej si koupit stavebnici a stavět, dokud není hotová… Škoda, že je to tak drahý a nepřibývá trošku rychleji, ale sbírku rozšiřuju co to jde 😀

Ještě toho je fůra na policích, tohle je jen Technic 😀